Tworzymy przestrzeń na uczenie się i wdrażanie założeń i narzędzi Porozumienia bez Przemocy w oparciu o kulturę informacji zwrotnej, otwartości na siebie i innych oraz współdzieleniu odpowiedzialności za proces uczenia.

Zadbaj o swój komfort i narzędzia NVC w pracy z klientami.

Intensywna superwizja rusza już 02/03/2022 o godzinie 09:30 i poprowadzą ją 2 doświadczone trenerki.

Czym jest superwizja i dlaczego jest dla Ciebie ważna

Superwizja to proces, w którym bardziej doświadczony superwizor pomaga Tobie w procesie wzbogacania i zdobywania wiedzy oraz doświadczenia zawodowego aby dać Ci możliwość lepszej pracy z Twoimi klientami.

Dzięki Superwizji doświadczysz więcej NVC na głębszym poziomie współtworzenia i przyglądania się swojemu procesowi nauki.

W trakcie każdej sesji tworzymy bezpieczną przestrzeń, aby umożliwić obserwację własnych zachowań i reakcji. Unikamy jednocześnie dawania „prostych rad”. Zapraszamy Cię raczej do zrozumienia siebie w relacji z klientem i odniesienia się do trudności, które towarzyszą Ci w pracy nad konkretnymi przypadkami.

Dzięki właściwemu wsparciu superwizora oraz grupy, możesz w bezpiecznej atmosferze wypracować nowe rozwiązania, które podniosą jakość oferowanych przez Ciebie usług.

Dla kogo przeznaczona jest superwizja

Ta superwizja przeznaczona jest dla osób, które chcą pogłębić swoje kompetencje w relacji z innymi i wziąć odpowiedzialność za proces zdobywania doświadczenia nie tylko w trakcie sesji, ale także pomiędzy zajęciami.

Kto z reguły dołącza do grupy?

N

Psycholodzy

N

Psychoterapeuci

N

Trenerzy

N

Coachowie

N

Mediatorzy

N

Zawodowcy od wsparcia i relacji

N

Liderzy projektów

N

Menadżerowie

N

Oraz inni specjaliści pracujący z ludźmi w oparciu o NVC

Jak wygląda proces superwizji:

1. Pierwsze spotkanie poświęcamy kulturze dawania informacji zwrotnej ponieważ będzie to dla nas fundament pracy przez wszystkie sesje.

2. Kolejne spotkania prowadzimy wokół wybranych rozróżnień i założeń NVC.

3. Będziemy pracować na case studies i demonstracjach osób chętnych.

4. Następnie przygotowujemy się do prezentacji, która przebiega w trzech etapach:

1. Etap samo-ewaluacji
2. Etap informacji zwrotnej od grupy
3. Etap informacji zwrotnej od trenerek

Superwizja grupowa z Asią, to czas zatrzymania na ścieżce rozwojowej po to, by móc świadomie wybrać odnogę ścieżki, tempo, sprzęt i towarzystwo na dalszy etap podróży. Na tym przystanku, Asia jako gospodarz spotkania tworzy warunki, by, w jak najbardziej jakościowy sposób, skorzystać z bogactwa tego co w nas.

Maja Wyborska- trener komunikacji empatycznej

Magda była moją trenerką na studiach NVC oraz cały czas jest dla mnie coachem i mentorką. Wielka uważność, jasność komunikatów, umiejętność utrzymania przestrzeni w trudnych sytuacjach, prowadzenie w konfliktach, bycie przy swoich potrzebach… To wszystko kojarzy mi się z Magdą. Mam wielką wdzięczność za prowadzenie mnie w świecie NVC.

Anna Zin

Jeżeli szukasz miejsca do praktyki NVC i rozmowy o tym jak porozumienie bez przemocy praktykować w codziennym życiu, ta grupa może cię w tym wesprzeć. Zobaczysz, że NVC to nie tylko formuły językowe, ale przede wszystkim postawa..

Ola, coachini

Superwizja dała mi poczucie bycia częścią ważnej dla mnie wspólnoty, bycie włączona i uwzględnioną. Lubię w supewizji otwartość, szczerość, autentyczność.

Joanna

Szukanie i wzmacnianie swoich wewnętrznych zasobów oraz praktykowanie wdzięczności do siebie – dla mnie to bezcenne doświadczenia, które daje rozwój z Asią.

Agnieszka Komorowska

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Magdy zarówno na warsztatach i indywidualnym coachingu! Ogromna wdzięczność za wsparcie, życzliwość, profesjonalizm, wiedzę, ciepło!

Irena Sosnowska

Poczucie bezpieczeństwa, ogromnego zaufania i braku oceniania, nie dawania rad, empatyczne przyjmowanie bardzo wspierało by się otworzyć i zaglądać w głąb siebie zwłaszcza jeśli było to trudne lub ciężkie w odczuciu osoby dzielącej się. Pomagało to też trwać przy sobie dłużej niż zazwyczaj sama trwałam przechodząc przez 4 kroki.
Rurka z tlenem NVC pozwalająca być takim jakim się jest i odtruwająca z obciążeń naleciałych że stereotypów, konwenansów, czy szkodzących przekonań

AW

Jestem wdzięczna za ogromne wsparcie mojej działalności, które otrzymuję od Asi Berendt. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, odkrywam coraz to nowe narzędzia pracy z rodzicami i specjalistami i z większą lekkością wprowadzam je w życie. Każde nasze spotkanie wnosi coś wzbogacającego i pozwala mi, uporządkować mój warsztat pracy na wielu różnych poziomach.

Magda

Spotkanie z Magdą to ta chwila w rozwoju osobistym, w której doświadczasz w pełni autentycznej postawy prowadzącego. To bardzo ujmujące spotkanie z wrażliwością, spójnością i poczuciem humoru balansującym po wewnętrznych obszarach. Polecam z całego serca na wielu różnych poziomach.

Irmina Gorczyca

Ta grupa tworzy przestrzeń do praktyki NVC, jest miejscem do refleksji i wsparciem w codziennych sytuacjach związanych z pracą z ludźmi i grupami. Korzystanie z tej grupy pomaga wprowadzać podejście NVC w swoją codzienną pracę. Bardzo polecam!

BW

Warunki:

Terminy: 

2.03.2022 Joanna Berendt i Magdalena Sendor
23.03.2022 Joanna Berendt
20.04.2022 Magdalena Sendor
11.05.2022 Magdalena Sendor
22.06.2022 Joanna Berendt
7.09.2022 Magdalena Sendor
28.09.2022 Joanna Berendt
19.10.2022 Joanna Berendt i Magdalena Sendor

Forma: Spotkania będą odbywały się online na platformie ZOOM, link do spotkań otrzymasz pocztą na wskazany przez Ciebie adres email. 

Cena:

 3700

Obejmuje 18h superwizji z 2 trenerkami. W sumie 8 sesji po 2:15 godziny każda.

W czasie treningu:

N

Uzupełnisz wiedzę w obszarze założeń i rozróżnień PBP

N

Poznasz swoje zasoby

N

Zwiększysz swoją odwagę i umiejętność przyjmowania i oferowania informacji zwrotnej

N

Otrzymasz wiele inspiracji z zakresu filozofii i praktyki PBP

N

Zregenerujesz własne siły dzięki bezpiecznej i życzliwej atmosferze

8 spotkań

w godzinach 9:30-11:45
2.03, 23.03, 20.04, 11.05,
22.06, 7.09, 28.09, 19.10
}

18 godzin wspólnej pracy

On-line, ale warsztat

Kurs prowadzony metodą warsztatową przez internet. Korzystamy z platformy technologicznej, umożliwiającej pełen dostęp przez komputer: do materiałów, trenerek, innych uczestników, warsztaty są na żywo i nie będą nagrywane.

W kameralnym gronie

Od 8 do 16 osób.
Zależy nam na kameralnej pracy, by móc wspierać indywidualnie każdego uczestnika w jego rozwoju.
Spotkania będą prowadzane przez 1 lub 2 trenerów jednocześnie w zależności od wielkości grupy.

W cenie otrzymujesz

 • 8 spotkań prowadzonych przez doświadczone trenerki NVC
 • możliwość własnej superwizji
 • warsztat o budowaniu informacji zwrotnej
 • możliwość indywidualnej konsultacji 1h z jedną trenerką
 • możliwość dla chętnych wspólnego tworzenia tekstów/artykułów o superwizji, narzędziach NVC
 • zaproszenie do praktyki empatii w dwójkach empatycznych

Cena

3700

(w tym 23% VAT)
(cena zawiera 500 zł opłaty rejestracyjnej na rezerwację miejsca)
Możliwa płatność w ratach.

FAQ:

 

 1. Czy superwizja odbędzie się jeżeli będzie za mało osób?
  • Tak. Bardzo poważnie traktujemy zobowiązania i jeszcze nie zdarzyło się nam odwołać szkolenia, nawet jeżeli uznaliśmy, że grupa mogłaby być większa. Zastrzegamy jednak prawo do możliwości odwołania. Gdyby tak się stało – z pewnością będziemy prowadziły z Tobą dialog jak to zrobić bez szkody dla nikogo.
 2. Czy mogę rozbić płatność na raty?
  • Jeżeli płatność sprawia Ci trudność a zależy Ci na dołączeniu do grupy – napisz, sprawdzimy, co możemy zrobić aby pomóc.
 3. Czym się różni Superwizja od szkolenia?
  • Szkolenie jest nastawione na przekazywanie wiedzy. Superwizja to bardzo głęboka praca na konkretnych przykładach, która wymaga doświadczonego superwizora a sam proces nabywania nowych umiejętności wygląda inaczej w obu przypadkach.
 4. Jak dbacie by superwizja nie była żadną formą pouczania czy oceny?
  • Sposób obecności superwizorek, dzięki której uczestnik znajduje rozwiązania, jest bardzo odległy od pouczania czy oceniania przede wszystkim, ze względu na intencję oraz cel. Zależy nam na wzbogacaniu Twojego warsztatu i wzmacnianiu Ciebie jako specjalisty. Drogą do tego dla nas jest właściwa współpraca, duża uważność oraz wiele lat doświadczenia w pracy przy superwizjach.
 5. Co jeżeli mam więcej przypadków, nad którymi chcę pracować?
  • Dbając o przestrzeń dla siebie i innych zachęcamy Cię do skoncentrowania się nad tymi, które są dla Ciebie najważniejsze i najbliżej serca tu i teraz. W miarę możliwości i jeżeli inni uczestnicy grupy wyrażą na to zgodę, chętnie zaopiekujemy się większą ilością przypadków właśnie od Ciebie. 

Prowadzące:

Joanna Berendt

certyfikowana trenerka NVC, mediatorka, akredytowany coach PCC ICF i wykładowca.

Prowadzi szkolenia z komunikacji, coachingu oraz budowania relacji i przywództwa. Towarzyszy w rozwoju menadżerom, organizacjom, przedsiębiorcom, rodzinom i szkołom. Od lat działa na rzecz tworzenia systemów, relacji, biznesów w oparciu o dialog, szacunek, zaufanie oraz harmonijne wykorzystanie wewnętrznego potencjału jednostek. Jest współautorką wielu książek i publikacji inspirowanych coachingiem i NVC.

Magdalena Sendor

certyfikowana trenerka PBP, mediatorka, coach. Pracuje w różnych środowiskach a jej praca podlega superwizji.

Prowadząc szkolenia, mediacje czy coaching szuka unikalnego poczucia bycia w harmonii z samym sobą i z innymi, w poczuciu autentyczności siebie jak i troski o innych. Pracuje w trzech językach: polskim, francuskim i angielskim.

 

Jeśli tylko cena jest przeszkodą w dołączeniu do tego programu, napisz do nas byśmy mogli poszukać wspólnego rozwiązania uwzględniającego Twoje potrzeby.
– napisz do mnie kontakt@nvclab.pl

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń! 0 609 506 959

Kursy i warsztaty oferowane przez NVCLab.pl są warsztatami komunikacji oraz procesami rozwoju osobistego, przeznaczonymi dla osób dorosłych i nie znajdujących się w kryzysie psychicznym. Nie są i nie mogą być traktowane jako psychoterapia. Znaczące decyzje życiowe oraz kroki terapeutyczne zalecamy podejmować przy wsparciu licencjonowanego terapeuty.