Poczuj się dobrze z odmawianiem

Masterclass

Powiedzenie „nie, nie zrobię tego.” jest nierzadko wyzwaniem, szczególnie w relacjach zawodowych gdzie jest hierarchia. Uogólniając boimy się odmawiać, bo:

  • to niegrzeczne

  • nie wolno kogoś zostawiać w potrzebie

  • w końcu jesteśmy zespołem i trzeba się wspierać

  • ocenią mnie

  • odrzucą mnie.

Gdy mówię TAK, choć myślę NIE – tracę: nie tylko nie zaspokajam wielu swoich potrzeb, ale też nie korzystam z szansy na budowanie więzi i kontaktu, na pogłębianie relacji.

Zapraszamy Cię na MASTERCLASS, w czasie której zastanowimy się, w jaki sposób możemy odmawiać z lekkością, troszcząc się także o relacje. Wszystko w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC).

Masterclass to webinarium, w czasie którego pogłębimy temat radzenia sobie z odmowami oraz zaprosimy Cię do ćwiczenia, które przed spotkaniem dostaniesz w PDF. Będzie możliwość zadawania pytań, podsumowania ćwiczenia.

Całość potrwa 2h.

Spotykamy się w czwartek 6 grudnia o 10:30. Godzinę przed spotkaniem dostaniesz od nas PDF z ćwiczeniem i link do pokoju webinarowego.

Koszt spotkania to 67 zł.

Prowadzące:

Magdalena Sandor

Certyfikowana trenerka NVC, mediatorka i coach. Przeprowadziła ponad 1000 godzin szkoleniowych w różnych środowiskach od biznesu po edukację.

Emilia Kulpa-Nowak

Absolwentka studiów NVC i zaawansowanych kursów, autorka wielu artykułów i kursów online. W trakcie certyfikacji CNVC. Pomysłodawczyni i założycielka NVCLab.pl

 

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl