Poczuj się dobrze z odmawianiem

Masterclass

teoria + video + ćwiczenie

Powiedzenie „nie, nie zrobię tego.” jest nierzadko wyzwaniem, szczególnie w relacjach zawodowych gdzie jest hierarchia. Uogólniając boimy się odmawiać, bo:

  • to niegrzeczne

  • nie wolno kogoś zostawiać w potrzebie

  • w końcu jesteśmy zespołem i trzeba się wspierać

  • ocenią mnie

  • odrzucą mnie.

Gdy mówię TAK, choć myślę NIE – tracę: nie tylko nie zaspokajam wielu swoich potrzeb, ale też nie korzystam z szansy na budowanie więzi i kontaktu, na pogłębianie relacji.

Zapraszamy Cię na MASTERKLASĘ, w czasie której zastanowimy się, w jaki sposób możemy odmawiać z lekkością, troszcząc się także o relacje. Wszystko w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (NVC).

Masterklasa to głębsze wejście w temat. To coś więcej niż webinarium. Tutaj pogłębisz temat radzenia sobie z odmowami oraz zaprosimy Cię do ćwiczenia. Ćwiczenie ma postać PDF, a nagranie video poprowadzi Cię przez teorię, przykłady i ćwiczenie.

Wśród materiałów znajdziesz:

– teoretyczny wstęp

– nagranie video trenerek Emilii Kulpy-Nowak (NVCLab.pl) i Magdaleny Sendor – certyfikowanych trenerek NVC o długości 1,5h

– ćwiczenie w PDF (ćwiczenie jest omówione na nagraniu video).

Całość znajduje się na platformie kursowej NVCLab.pl 

Możesz także zadać dowolne pytanie w komentarzu pod ćwiczeniem.

Koszt kursu to 67 zł.

Prowadzące:

Magdalena Sandor

Certyfikowana trenerka NVC, mediatorka i coach. Przeprowadziła ponad 1000 godzin szkoleniowych w różnych środowiskach od biznesu po edukację.

Emilia Kulpa-Nowak

Certyfikowana trenerka NVC, Pomysłodawczyni i założycielka NVCLab.pl. Absolwentka studiów NVC i zaawansowanych kursów, autorka wielu artykułów i kursów online. 

 

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl