Zaznacz stronę

Chcemy, aby nasze dzieci miały zdrowe poczucie własnej wartości, były spełnionymi ludźmi. By mogły się realizować, budować fajne związki, robić to, co kochają i być szczęśliwe.

Czasami jednak stają się latawcami, mocno trzymanymi na sznurku (nawet jeśli sznurek jest bardzo, bardzo długi, to jednak zawsze pozostaje sznurkiem…).

Na pewno tego chcesz?

Dzieci, które dorastają „na sznurku”, uczą się być sterowane przez nauczycieli, szefów, partnerów i przyjaciół. Życie na sznurku  sprawia również, że dziecko w dorosłości nie może poczuć się sobą.
Nie jest wolne.
Nie jest w pełni szczęśliwe.
Jest przepojone tęsknotą.
Odczuwa szeroko omawianą w mediach pustkę.
Wieczne pragnienie.
Poszukiwanie i niepokój.
I choć bardzo troszczymy się i kochamy nasze dzieci – czasami przyczyniamy się do tego, że stają się latawcami i trudno im będzie doświadczyć wolności, harmonii, spełnienia i szczęścia.

Już ponad 8000 rodziców takich jak Ty,
wzięło udział w tym niezwykłym kursie.

Zobacz co powiedzieli:

Dziękuję bardzo za ten kurs. Śledziłam na bieżąco i wszystkie kwestie, które zostały poruszone są dla mnie niezwykle ważne. Wróciłam po raz kolejny do książek M.Rosenberga i zaczytuję się w nich po raz kolejny, odkrywając go wciąż na nowo. Przemawia do mnie w 100% i za każdym razem kiedy używam języka serca czuję się szczęśliwsza 🙂.

I.B.

Kurs fajny. Dostępny. Jak dla mnie za krótki . Mam cały czas niedosyt mimo że i literaturę nvc też znam przynajmniej tą podstawową. Myślę sobie że byłam wychowywane w zupełnym przeciwieństwie do zasad nvc i dużo jeszcze wody musi upłynąć żeby to podejście do życia nie tylko rozumieć ale i czuć głęboko i po prostu tym żyć jak zyciodajnym oddechem. Ale uważam że warto dla siebie dla bliskich i przyszłych pokoleń. Oni dzięki nam będą mieli już o wiele łatwiej 

A.S.

Bardzo mi się podobało, dziękuję za ten wspólny czas.

I.B.

Czuję wdzięczność za możliwość udziału w kursie.Jego forma jest dla mnie bardzo trafna.Z Nvc zetknęłam się ponad rok temu, od razu wiedziałam, że to droga którą chcę podążać w każdym obszarze mojego życia.(…) Ogromną ulgę poczułam gdy zrozumiałam, że nikomu nie musimy nic udowadniać. Pełniąc rolę rodzica zastępczego to bardzo trudne, ponieważ często jesteśmy poddawani ocenie od rodziny, sąsiadów, nauczycieli po osoby z instytucji sprawujących nad nami opiekę. Czasem sama czułam się jak zagubione dziecko tłumacząc się z podejmowanych decyzji.Teraz jest trochę inaczej, gdy nawiązałam kontakt z samą sobą, staje się świadomą kobietą, żoną i matką. Nie działam pod presją spojrzeń i ocen  Dziękuję najmocniej za każdą lekcję, która rozbudziła we mnie chęć pogłębienia wiedzy.Dziękuję za cytaty, które czyta się chwilę a pozostają na bardzo długo w sercu!One są jak przypominajki, drogowskazy i za propozycję literatury, z której na pewno skorzystam. 

Edyta Wiśniewska

Dziękuję za niezwykle istotne wskazówki, lekcje, teksty i mądrości. To wiele daje, tyle zmienia. I wszystko idzie w dobrym kierunku. To działa!
Dziękuję za mądre lektury, które czytam z ogromnym zaciekawieniem.

Życzę Pani powodzenia w dalszym działaniu!

Ilona Fliger

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko:

 

> znało swoją wartość,
> wiedziało, co jest dla niego ważne,
> umiało określać swoje granice i mówić NIE,
> było szczęśliwym i spełnionym człowiekiem,
> umiało podejmować decyzje,
> realizowało swoje pasje,
> budowało szczęśliwe związki,
> miało poczucie sensu
to zacznij już teraz!
Każdego dnia masz wpływ na przyszłość swojego dziecka!

Kurs „Latawiec czy ptak?”

 

– to kompendium wiedzy na temat budowania bliskich relacji w rodzinie, wolności, komunikacji w duchu Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia bez Przemocy (NVC).
to 14 lekcji z ćwiczeniami, 11 video (ok. 20-30 min.), 2 małe ebooki i grupa na FB!
Kurs składa się z 14 krótkich i inspirujących lekcji wysyłanych wprost na Twoją skrzynkę mailową.
13 autorstwa Emilii Kulpy-Nowak i jedna autorstwa Joanny Berendt.
W każdej z nich jest przykład oraz zaprezentowane jest podejście i szerszy kontekst.
Lekcje zawierają ćwiczenia oraz wskazówki i odesłania do książek, w których możesz przeczytać więcej (o wiele więcej) na dany temat.
W 11 lekcjach otrzymasz ok. 30 minutowe nagrania wideo.
l

14 lekcji

wysyłanych co 3 dni do Twojej skrzynki e-mail; taka forma sprawia, że możesz korzystać z kursu kiedy i jak zechcesz – bez ograniczeń czasowych; w każdej wiadomości otrzymasz treść lekcji i ćwiczenia

I

11 nagrań video

dostaniesz 11 nagrań video poszerzających omawiany temat

v

grupa wsparcia

zamknięta grupa, na której będziemy wspierać Cię w pracy z lekcjami oraz odpowiadać na pytania w trakcie trwania kursu

dostępny od zaraz

pierwszą lekcję otrzymasz zaraz po opłaceniu zamówienia oraz kliknięciu w WIADOMOŚCI STARTOWEJ, że rozpoczynasz kurs, a kolejne co 3 dni o tej samej porze, co kliknięcie „rozpoczęcia”.

Pamiętaj, zaraz po zakupie kursu przyjdzie do Ciebie WIADOMOŚĆ STARTOWA.

prezent - mini-ebook

mamy przygotowany dla Ciebie bonus – ebook „Buduj swoją wartość” – materiał o tym, czym jest poczucie własnej wartości oraz jak możesz o nie zadbać

Autorki kursu:

Emilia Kulpa-Nowak

Emilia Kulpa-Nowak

Certyfikowana trenerka NVC, autorka artykułów, współautorka kursów online, trenerka, coach, współtworzy NVCLab.pl.
Joanna Berendt

Joanna Berendt

Nasz kurs prowadzi certyfikowana od 2014 trenerka NVC oraz mediatorka NVC, autorka wielu artykułów, książek na temat Porozumienia bez Przemocy, doświadczona trenerka biznesu, akredytowany coach ICF PC, certyfikowana trenerka Pozytywnej Neuroplastyczności, współtwórczyni NVCLab.pl.

Zaraz po zakupie kursu przyjdzie do Ciebie WIADOMOŚĆ STARTOWA.
Kurs rozpoczniesz w momencie, gdy klikniesz w WIADOMOŚCI STARTOWEJ, że rozpoczynasz kurs. Od tej chwili będą przychodzić do Ciebie maile z kolejnymi odcinkami kursu, zawsze o tej samej porze.

Ten kurs da Ci szerszą perspektywę i inspirację do działania w codzienności. Zobaczysz, czy kierunek, w którym zmierza Twoja rodzina jest na pewno tym, który chcesz wybierać każdego dnia.

Sprawdzisz, jak różne podejścia w wychowaniu wpływają na przyszłość dziecka. Poczujesz się pewniej w roli rodzica. Będzie Ci łatwiej podejmować decyzje.

Na grupie FB dostaniesz wsparcie, pełne łagodności i szacunku.

Wiemy, że bycie rodzicem to trudna rola! Możesz być w tym zadaniu w dobrym towarzystwie!

 
UWAGA!
Zaraz po zakupie kursu przyjdzie do Ciebie WIADOMOŚĆ STARTOWA.
Kurs rozpoczniesz w momencie, gdy klikniesz w WIADOMOŚCI STARTOWEJ, że rozpoczynasz kurs. Od tej chwili będą przychodzić do Ciebie maile z kolejnymi odcinkami kursu, zawsze o tej samej porze
Kurs Latawiec czy ptak? | Kursy i warsztaty oferowane przez NVCLab.pl są warsztatami komunikacji oraz procesami rozwoju osobistego, przeznaczonymi dla osób dorosłych i nie znajdujących się w kryzysie psychicznym. Nie są i nie mogą być traktowane jako psychoterapia. Znaczące decyzje życiowe oraz kroki terapeutyczne zalecamy podejmować przy wsparciu licencjonowanego terapeuty.