Bezpłatne webinarium

Empatyczny styl zarządzania

Case study

18 grudnia 2018 godz 10:00

Zastanawiasz się czy w biznesie jest miejsce na dialog?

A może szukasz sposobów jak budować zaufanie w zespole?

Jak przeprowadzić organizację z dyrektywnego i hierarchicznego stylu zarządzania do angażującego i partnerskiego? Jakie wiążą się z tym wyzwania?

Odpowiedzi na te pytania będziemy eksplorować w czasie webinarium z Magdaleną Sendor i Bartoszem Berendtem.

Prowadzący podzielą się konkretnym przykładem organizacji i opowiedzą o wyzwaniach, z którymi się mierzyli. Dzięki temu zyskasz inspirację jak praktycznie zastosować NVC i empatii w biznesie.

Menedżerowie, z którymi rozmawiamy, wierzą że drogą do sukcesu na rynku jest dialog, współpraca i zaufanie. Jednocześnie mają obawy, jak budować zespół i prowadzić firmę, by relacja nie przysłoniła efektywności i skuteczności.

Chcą budować rozwiązania wygrany-wygrany, które uwzględnią potrzeby szefa, pracowników i zespołu, a także pomogą uchwycić szerszą perspektywę potrzeb np. organizacji lub klientów.

Zapraszamy na webinarium, które może stać się inspiracją lub podpowiedzią, jak można pogodzić te perspektywy.

Webinarium jest bezpłatne.

Spotkamy się 18 grudnia 2018 o godzinie 10:00

Webinarium jest adresowane do osób, które prowadzą swoje firmy, zarządzają zespołami lub organizacjami. Do wszystkich, którzy szukają nowych rozwiązań i pomysłów, które mogliby wykorzystać w swojej pracy, w komunikacji i zarządzaniu.

Prowadzący:

Magdalena Sandor

Certyfikowana trenerka NVC, mediatorka i coach. Przeprowadziła ponad 1000 godzin szkoleniowych w różnych środowiskach od biznesu po edukację.

Bartosz  Berendt

współtwórca przywódczych programów rozwojowych, prowadzi warsztaty, supewizje i mentorcoaching dla doświadczonych coachów.
Coach akredytowany (MCC) przez International Coach Federation (ICF).

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl