Bezpłatny ebook

 

Praktyczne ujęcie Porozumienia bez Przemocy

w rozwiązywaniu konfliktów

 

Firmie zależy na kreatywności i innowacyjnych pomysłach, na stworzeniu zespołów, w których członkowie “wspólnie grają do jednej bramki” i biorą odpowiedzialność za siebie oraz wykazują się samodzielnością.

Niestety ludzie nie są zaangażowani, często chodzą na zwolnienia, jest duża rotacja pracowników, a dodatkowo dużym problemem jest robienie rzeczy od A do B.

Taka bywa rzeczywistość, w której pracują menedżerowie, HR-owcy, chcą „mieć wyniki”, a nieraz mają frustrację lub zwątpienie.

Czy NVC jest odpowiedzią na te wyzwania?

Też czasami masz takie wrażenie? Że metody komuniakcji, motywowania, budowania zgranego zespołu (bez względu na to, czy jesteś menedżerem, właścicielem biznesu czy pracownikiem) – zużyły się i przestały działać?

Szukasz nowych inspiracji? Pomysłów? Czegoś, co pomoże Ci zadbać o siebie, o relacje w pracy, w zespole, o konstruktywne rozwiązywanie konfliktów?

Być może w tym e-booku znajdziesz odpowiedzi.

Autorki:

Joanna Berendt

Certyfikowana trenerka NVC, akredytowany coach ICF PCC, mediatorka NVC, fascynująca się neurobiologią i nauką w zgodzie z mózgiem.

Magdalena Sendor

Certyfikowana trenerka NVC, mediatorka i coach. Przeprowadziła ponad 1000 godzin szkoleniowych w różnych środowiskach od biznesu po edukację.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl