Zaznacz stronę

Markę NVCLab wspólnie tworzyłyśmy od 7 lat – Emilia i Asia, a w ostatnim roku także Michał. To miejsce tworzysz także Ty. To dla Ciebie i z Tobą powstawały nasze artykuły, PDF-y, kursy online, warsztaty i wyjazdy. Każdy Twój mail, komentarz lub rozmowa na żywo były dla nas inspiracją i zachętą, pokazywały sens tego, co robimy i budowały między nami przepływ.

 

Dziękujemy!

Dziękujemy za Twój czas, którym dzielisz się chociażby czytając ten mail. Dziękujemy za obecność. Za doping i bycie częścią tej zmiany, którą wspólnie dawaliśmy światu. Bez Ciebie ta społeczność nie byłaby tym, czym jest dzisiaj. 

Po 7 latach działania przyszedł czas na zmiany. Platforma z kursami NVCLab.pl będzie działała do 15.01.2023, a tym samym Twój dostęp do wykupionych przez Ciebie kursów także będzie możliwy do tego dnia.

NVCLab kończy swoje działania i nie będziemy dalej udostępniać naszych kursów.

Krótko:

  1. Zamykamy NVCLab.pl, co nastąpi 15.01.2023
  2. Wstrzymujemy dalszą sprzedaż, co nastąpi: 30.06.2022
  3. Wyłączamy platformę a to oznacza, że zamykamy dostęp do kursów, co nastąpi: 15.01.2023
  4. Zwroty i reklamacje przyjmujemy do 31.08.2022

Wiemy, to może być dużym zaskoczeniem. Być może pojawia się rozczarowanie albo złość. Może też inne uczucia. Być może myślisz, że to jakaś promocja albo żart. Nie, to nie jest żart.

 

Jak zadbać o wykupione treści?

Wiemy, że do końca trwania platformy jest jeszcze wiele tygodni i właśnie dlatego prosimy Cię jeśli masz: 

  • wykupiony kurs, 
  • ważny dla Ciebie komentarz, 
  • fragment nagrania, do którego chciałaś/eś wracać w przyszłości 
  • czy cokolwiek innego na platformie

to od razu przejdź do tych treści i zaopiekuj się ważnymi dla Ciebie materiałami i fragmentami. Skopiuj je lub ściągnij i zapisz na dysku (pamiętaj, że to treści dla Ciebie, prosimy o uwzględnienie naszych praw autorskich). 

Jeżeli nie możesz zrobić tego teraz, zaplanuj to już teraz w kalendarzu. 

Te materiały robiłyśmy z myślą o Tobie i chcemy, aby nadal służyły Ci nawet wtedy, kiedy platforma nie będzie już dostępna. Czas leci, a życie serwuje niespodzianki – nie zostawiaj na ostatnią chwilę powrotu do platformy, bo nie będziemy przedłużać czasu dostępu do platformy kursowej.

Być może zastanawiasz się:

 

Co z warsztatami?

Na naszej stronie widnieją jeszcze kursy z terminami rozpoczęcia w przyszłości (NVC w edukacji – jesień 2022; wyjazdy z NVC)

  1. Obszarem NVC w szkole zajmuje się Joanna Berendt. Jeżeli masz pytania,  napisz (Joanna.Berendt@nvccoaching.pl)
  2. Obszarem NVC na warsztatach wyjazdowych zajmuje się Emilia Kulpa-Nowak. Jeżeli masz pytania, zadzwoń (609 506 959) lub napisz (emilia@nvclab.pl)

 

Kto odpowie na moje pytania i wątpliwości, które powstaną w czasie pracy z kursem?

Twoje pytania są ważne i mają głęboki sens dlatego chcielibyśmy zaproponować trzy webinary, w czasie których na żywo będziemy na nie odpowiadać. Będzie to też okazja do spotkania się i poświętowania czasu, który już za nami.

Webinar 1 – prowadzi Joanna Berendt  – 26.10 godz 9:00 

Webinar 2 – prowadzi Emilia Kulpa-Nowak – 8 listopada 2022, godz. 10:30

Webinar 3 – prowadzi Michał Sosin – 9 grudnia, godz. 10:30

Gdyby się okazało, że nie dasz rady do nas dołączyć – zawsze możesz zadać pytanie na jednej z naszych grup na facebooku.

 

Co dalej?

Zobaczymy się. Tak, robimy to, co kochamy i to, że NVCLab nie będzie obecny na rynku – nie oznacza, że my z niego znikamy. Wręcz odwrotnie – coś się kończy i robi miejsce na nowe.

 

Do zobaczenia!

Ściskamy Was serdecznie,

Zespół NVCLab.pl