Zaznacz stronę

Bezpłatny ebook

 

O CO CHODZI W BIZNESIE?

 

Dwa podejścia do biznesu, współpracy, efektywności i zarządzania różnią się niemal wszystkim. Do jednego przywykliśmy i wielu z nas doświadczało go przez lata – w nim motywujemy ludzi do współpracy, stosując kary, groźby lub nagrody. W nim zajmujemy się wyłącznie wynikiem i… dziwimy się, że nie działa! Że ludzie nie chcą z siebie zbyt wiele dawać i że wciąż we współpracy pojawiają się trudności.

 

Drugie podejście stawia na relację, uwzględnianie potrzeb oraz efekt synergii między efektywnością i samorealizacją zespołu. Taki paradygmat jest dla ludzi bardzo naturalny i coraz powszechniejszy w biznesie. Widać już na liczbach, że przynosi rozwój firmom i ich pracownikom. My także działamy w ten sposób i już szósty rok doświadczamy współpracy i brania pod uwagę każdego – w naszej firmie.

W bezpłatnym ebooku 'O co chodzi w biznesie'  trenerki NVC doświadczone w biznesie budowanym na nowych zasadach dzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą. Przeczytaj od czego możesz odchodzić i w którą stronę, by Twój biznes się rozwijał, a pracownicy, członkowie zespołu i współpracownicy byli zadowoleni ze współpracy z Tobą.

 

W ebooku znajdziesz opisane różnice między tymi dwoma podejściami (starym hierarchicznym i nowym opartym na współpracy) wraz ze wskazówkami, jak radzić sobie z wyzwaniami w nowy sposób.

Autorki:

Joanna Berendt

Certyfikowana trenerka NVC, akredytowany coach ICF PCC, mediatorka NVC, fascynująca się neurobiologią i nauką w zgodzie z mózgiem.

Magdalena Sendor

Certyfikowana trenerka NVC, mediatorka i coach. Przeprowadziła ponad 1000 godzin szkoleniowych w różnych środowiskach od biznesu po edukację.

Ebook 'O co chodzi w biznesie' (15 stron) pobierz za darmo. Wpisz swój adres mailowy, na który chcesz otrzymać ebook, a następnie potwierdź zapis klikając zgodę w mailu, który otrzymasz.