Zaznacz stronę

Bezpłatny ebook

 

O CO CHODZI W BIZNESIE?

 

Dwa podejścia do biznesu, współpracy, efektywności i zarządzania różnią się niemal wszystkim. Do jednego przywykliśmy i wielu z nas doświadczało go przez lata – w nim motywujemy ludzi do współpracy, stosując kary, groźby lub nagrody. W nim zajmujemy się wyłącznie wynikiem i… dziwimy się, że nie działa! Że ludzie nie chcą z siebie zbyt wiele dawać i że wciąż we współpracy pojawiają się trudności.

 

Drugie podejście stawia na relację, uwzględnianie potrzeb oraz efekt synergii między efektywnością i samorealizacją zespołu. Taki paradygmat jest dla ludzi bardzo naturalny i coraz powszechniejszy w biznesie. Widać już na liczbach, że przynosi rozwój firmom i ich pracownikom. My także działamy w ten sposób i już szósty rok doświadczamy współpracy i brania pod uwagę każdego – w naszej firmie.

W bezpłatnym ebooku 'O co chodzi w biznesie’  trenerki NVC doświadczone w biznesie budowanym na nowych zasadach dzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą. Przeczytaj od czego możesz odchodzić i w którą stronę, by Twój biznes się rozwijał, a pracownicy, członkowie zespołu i współpracownicy byli zadowoleni ze współpracy z Tobą.

 

W ebooku znajdziesz opisane różnice między tymi dwoma podejściami (starym hierarchicznym i nowym opartym na współpracy) wraz ze wskazówkami, jak radzić sobie z wyzwaniami w nowy sposób.

Autorki:

Joanna Berendt

Certyfikowana od 2014 trenerka NVC oraz mediatorka NVC, autorka wielu artykułów, książek na temat Porozumienia bez Przemocy, doświadczona trenerka biznesu, akredytowany coach ICF PC, certyfikowana trenerka Pozytywnej Neuroplastyczności, współtwórczyni NVCLab.pl.

Magdalena Sendor

Certyfikowana trenerka NVC, mediatorka i coach. Przeprowadziła ponad 1000 godzin szkoleniowych w różnych środowiskach od biznesu po edukację.

Ebook 'O co chodzi w biznesie’ (15 stron) pobierz za darmo. Wpisz swój adres mailowy, na który chcesz otrzymać ebook, a następnie potwierdź zapis klikając zgodę w mailu, który otrzymasz.