Bezpłatne webinarium

Mediowanie konfliktów między uczniami – czyli od konfliktu do dialogu

22 stycznia 2019, godz. 18:00

Kłótnie między dziećmi czy konflikty z dziećmi to codzienność każdej klasy.
To również codzienność każdej relacji.
Stąd jest niesamowicie ważne aby nauczyć się zajmować sporami tak, aby przynosiły jak najwięcej poznania siebie, nowych kreatywnych rozwiązań i pomagały uwzględniać jak najwięcej wyrażonych potrzeb.

Dwa podejścia NVC i socjokracja dały mi wiele samoświadomości na temat tego, co się dzieje ze mną i z druga osobą w konflikcie oraz technik co robić, aby pomóc sobie i innym w dojściu do porozumienia.

Chcę się z Tobą podzielić kilkoma refleksjami i doświadczeniami, które miałam okazję zdobyć w różnych środowiskach od dzieci lat 5 do grona nauczycieli, i które przekonały mnie, że konflikt to sprawa normalna, powszechna i może przynieść wiele pozytywnych emocji, jeśli tylko zajmiemy się nim z empatią i autentycznością.

Webinarium poprowadzi:

Magdalena Sandor

Certyfikowana trenerka NVC, mediatorka i coach. Współautorka książki „Dogadać się z dzieckiem. Empatia, coaching i rodzicielstwo.” Pracuje z nauczycielami i uczniami, używając narzędzi NVC jak i socjokracji. Więcej o mnie na stronie: www.strefaporozumienia.pl

Webinarium jest bezpłatne.

Spotkamy się 22 stycznia o godzinie 18:00.

Webinarium to spotkanie online, dostępne z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy, że masz komputer lub telefon z dostępem do internetu.
Aby się zarejestrować kliknij w przycisk „Zapisz mnie”, zaznacz zgody wymagane przez rozporządzenie RODO, a następnie potwierdź zapis, klikając w link w mailu. Jeśli nie dostaniesz maila – poszukaj go w spamie lub innych katalogach

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl