Bezpłatne WEBINARIUM

Empatia dla siebie i autentyczne

wyrażanie siebie nauczyciela

W czasie tego webinarium chcę Ci podsunąć kilka refleksji, po co w ogóle zajmować się takim tematem jak empatia dla siebie. Czym ona jest? Czemu służy? Ale i kilka wskazówek jak to robić.

Empatia dla siebie a następnie autentyczne wyrażanie siebie jest niesamowicie istotne, gdy pracujesz jako nauczyciel. Dzieci i młodzi ludzie są bardzo wyczuleni na objawy fałszu, wątpliwości czy prób manipulacji. Nie służą one relacji z dziećmi jaki z dorosłymi.

Chcę Ci pokazać jak podejście Porozumienie bez Przemocy pomaga być nauczycielem w równowadze, pełnym wewnętrznych zasobów jak i również szukającym dialogu dzięki jasności wypowiedzi.

Webinar poprowadzi Magdalena Sendor: certyfikowana trenerka NVC, mediatorka i coach. Współautorka książki „Dogadać się z dzieckiem. Empatia, coaching i rodzicielstwo.” Pracuje z nauczycielami i uczniami, używając narzędzi NVC jak i socjokracji. Więcej o mnie na stronie: www.strefaporozumienia.pl

Spotykamy się już we wtorek 16 październik 2018, o godz. 18:00.

Webinarium to spotkanie online, dostępne z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy, że masz komputer lub telefon z dostępem do internetu.
Aby się zarejestrować kliknij w przycisk „Zapisuję się”, zaznacz zgody wymagane przez rozporządzenie RODO, a następnie potwierdź zapis, klikając w link w mailu. Jeśli nie dostaniesz maila – poszukaj go w spamie lub innych katalogach

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl