Zaznacz stronę
BEZPŁATNY EBOOK

4 kroki do oswajania stresu

Mamy czasami wrażenie, że stres panoszy się w naszym życiu, przychodzi niechciany, blokuje nam wybór sposobu reagowania, wprowadza nerwową atmosferę, osłabia nasze zdrowie, zniechęca, wprowadza bezsilność i frustrację. Albo złość. A czasami też krzyk, przemoc…

Dlatego proponujemy Ci autorski mini e-book „4 kroki do oswajania stresu”, w którym autorki Joanna Berendt (współtwórczyni NVCLab.pl) oraz Ania Andrzejewska (współtwórczyni Centrum Neurointegracji MIND) dzielą się 4 sprawdzonymi sposobami na to, jak oswajać stres.

Popularne podejście WALKI ze stresem nie sprawdza się! Im bardziej z nim walczysz, tym bardziej Cię dopada, prawda?

Czas wziąć sprawy w swoje ręce i stres poznać, zrozumieć, przyjrzeć się mu, oswoić – nie chodzi o to, by go wykasować ze swojego życia, ale by wiedzieć, jak z nim żyć tak, by nie wprowadzał chaosu w nasze życie.

Nie chodzi o to, by go całkiem nie było, ale by nie dominował naszego sposobu przeżywania świata, widzenia innych ludzi i siebie samych. Nie próbujemy go zmieniać, ale zrozumieć i pracować z nim tak, by mieć w życiu więcej lekkości, więcej szczęścia, więcej luzu.

Chcesz mieć więcej spokoju i szczęścia?

W kolejnych czterech krokach dowiesz się:
– jak akty życzliwości i zabawa mogą wpłynąć na nasze życie?
– jak stres ma się do naszego ciała i co ma do tego więź z innymi?
– po co nam zatrzymanie i autorefleksja?
– z jakich jeszcze inspiracji możesz korzystać?

Ta skondensowana lektura pomoże Ci odnaleźć więcej spokoju i lekkości. Chcesz spróbować?

E-book dostępny jest za darmo! Aby go pobrać, zapraszamy do zapisu poniżej. Ważne, abyś nie tylko podał(a) swój adres e-mail, na który mamy wysłać e-book, ale także POTWIERDZIŁ(A) zapis. Jeśli nie widzisz maila z potwierdzeniem, sprawdź spam i inne foldery, w których może ukrywać się mail od nas.
Następnie na podany adres dostaniesz bezpłatny mini e-book.