Co zrobisz, aby Twoje dziecko nauczyło się latać?

Szybować z wiatrem, wysoko, unosić się na prądach i wystawiać skrzydła do słońca?
Dasz mu furę pieniędzy, zapewnisz idealny start, świetną edukację, biegle opanowane pięć języków, znajomości.
Przekażesz mu pochodzenie (lub nauczysz, jak je ukrywać) i dobrą lokatę na czarną godzinę.
Poleci.
Jak będzie leciało?
Na sznurku, jak latawiec, któremu nie wolno się zerwać i wybrać swojego kierunku czy jak ptak, przed którym otwiera się bezkresne niebo?

Chcemy, aby nasze dzieci były ptakami. Czasami jednak stają się latawcami, mocno trzymanymi na sznurku (nawet jeśli sznurek jest bardzo, bardzo długi, to jednak zawsze pozostaje sznurkiem…).

Sznurek to nie tylko możliwość sterowania dziećmi przez rodziców (a potem także przez nauczycieli czy szefów, partnerów i przyjaciół), to także wszystko to, co sprawia, że dziecko nie może poczuć się sobą. Nie jest wolne. Nie jest w pełni szczęśliwe. Jest przepojone tęsknotą. To szeroko omawiane w mediach poczucie pustki. Wieczne pragnienie. Poszukiwanie i niepokój. I choć robimy wszystko, by nasze dzieci latały – czasami sprawiamy, że stają się latawcami i nigdy nie doświadczą poczucia wolności, harmonii, spełnienia i szczęścia.

Już blisko 6000 rodziców takich jak Ty,
wzięło udział w tym niezwykłym kursie.

Zobacz co powiedzieli:

Dziękuję bardzo za ten kurs. Śledziłam na bieżąco i wszystkie kwestie, które zostały poruszone są dla mnie niezwykle ważne. Wróciłam po raz kolejny do książek M.Rosenberga i zaczytuję się w nich po raz kolejny, odkrywając go wciąż na nowo. Przemawia do mnie w 100% i za każdym razem kiedy używam języka serca czuję się szczęśliwsza 🙂.

I.B.

Kurs fajny. Dostępny bo bezpłatny. Jak dla mnie za krótki . Mam cały czas niedosyt mimo że i literaturę nvc też znam przynajmniej tą podstawową. Myślę sobie że byłam wychowywane w zupełnym przeciwieństwie do zasad nvc i dużo jeszcze wody musi upłynąć żeby to podejście do życia nie tylko rozumieć ale i czuć głęboko i po prostu tym żyć jak zyciodajnym oddechem. Ale uważam że warto dla siebie dla bliskich i przyszłych pokoleń. Oni dzięki nam będą mieli już o wiele łatwiej 

A.S.

Bardzo mi się podobało, dziękuję za ten wspólny czas.

I.B.

Czuję wdzięczność za możliwość udziału w kursie.Jego forma jest dla mnie bardzo trafna.Z Nvc zetknęłam się ponad rok temu, od razu wiedziałam, że to droga którą chcę podążać w każdym obszarze mojego życia.(…) Ogromną ulgę poczułam gdy zrozumiałam, że nikomu nie musimy nic udowadniać. Pełniąc rolę rodzica zastępczego to bardzo trudne, ponieważ często jesteśmy poddawani ocenie od rodziny, sąsiadów, nauczycieli po osoby z instytucji sprawujących nad nami opiekę. Czasem sama czułam się jak zagubione dziecko tłumacząc się z podejmowanych decyzji.Teraz jest trochę inaczej, gdy nawiązałam kontakt z samą sobą, staje się świadomą kobietą, żoną i matką. Nie działam pod presją spojrzeń i ocen  Dziękuję najmocniej za każdą lekcję, która rozbudziła we mnie chęć pogłębienia wiedzy.Dziękuję za cytaty, które czyta się chwilę a pozostają na bardzo długo w sercu!One są jak przypominajki, drogowskazy i za propozycję literatury, z której na pewno skorzystam. 

Edyta Wiśniewska

Dziękuję za niezwykle istotne wskazówki, lekcje, teksty i mądrości. To wiele daje, tyle zmienia. I wszystko idzie w dobrym kierunku. To działa!
Dziękuję za mądre lektury, które czytam z ogromnym zaciekawieniem.

Życzę Pani powodzenia w dalszym działaniu!

Ilona Fliger

Latawiec czy ptak – 12 ważnych lekcji dla rodziców.

Zapisy na III edycję są już zamknięte.

Za kilka dni włączymy zapisy na IV edycję kursu.

Patroni kursu:

dzielnicarodzicasamodzielnirodzice

rorokobiecycoach

rodziceprzyszloszcivirgo

jestembogata

cojanatome-and-my-boo

web

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl