O nas

Każda drobna zmiana może spowodować efekt domina. W NVC Lab zaczynamy od siebie oraz pomagamy innym wprowadzić w życie taką drobną zmianę. Opieramy się na Porozumieniu bez Przemocy (NVC, Nonviolent Communication) Marshalla B. Rosenberga, nominowanego do Nagrody Nobla mediatora, nauczyciela komunikacji i empatii. W naszych kursach, mediacjach, coachingu bazujemy przede wszystkim na procesie Porozumienia bez Przemocy.To podejście łączymy również z innymi nurtami jak na przykład coachingiem opartym o NVC, mediacjami NVC, coachingiem systemowym czy analizą transakcyjną.
Jesteśmy trenerkami, pasjonatkami, żonami i matkami. Proponujemy Wam szkolenia, webinaria oraz pracę indywidualną, a także książki, gry i pomoce trenerskie, które pomogą Wam być zmianą, której oczekujecie od świata.
Zapraszamy!

Nasze szkolenia i kursy prowadzą:

Joanna Berendt

certyfikowana trenerka NVC, mediatorka, akredytowany coach PCC ICF.

Prowadzi szkolenia z komunikacji, coachingu oraz budowania relacji i przywództwa. Towarzyszy w rozwoju menadżerom, organizacjom, przedsiębiorcom, rodzinom i szkołom. Od lat działa na rzecz tworzenia systemów, relacji, biznesów w oparciu o dialog, szacunek, zaufanie oraz harmonijne wykorzystanie wewnętrznego potencjału jednostek. Jest współautorką wielu książek i publikacji inspirowanych coachingiem i NVC.

Emilia Kulpa-Nowak

dziennikarka i trenerka, uczestniczka wielu zaawansowanych kursów NVC (Nonviolent communication, Porozumienie bez Przemocy) i absolwentka studiów NVC.

Założycielka i przez kilka lat prowadząca portal dzielnicarodzica.pl, autorka tekstów, programów telewizyjnych oraz książki dla rodziców i kursu Latawiec czy ptak? . Tworzy NVCLab.pl, gdzie prowadzi i organizuje szkolenia. Pasjonatka książek i wiedzy. Żona i matka.

O stronę techniczną dba:

Agnieszka Olkowska

Z wykształcenia strateg reklamy. Na co dzień zajmuje się wspieraniem kobiet w rozwijaniu ich biznesów online wyposażając je w wiedzę, najlepsze narzędzia i skuteczne strony internetowe.
Prowadzi szkolenia i konsultacje www.agaolkowska.pl
Wydawca i redaktor naczelna portalu singleparents.pl. 

Twórczyni strony i platformy szkoleniowej NVCLab.pl. Dba o techniczny rozwój Laboratorium oraz promocję kursów, jednocześnie zagłębiając się w tajniki magii NVC i każdego dnia ucząc się coraz więcej o sobie.

 

 

Dane kontaktowe:

l

nr konta: 43 1140 2017 0000 4102 1130 2850

 

mail: kontakt@nvclab.pl

 

tel: 609 506 959

 

8 + 2 =

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na otrzy­my­wa­nie new­slet­tera od NVCLab.pl. Wiem, że w każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać. Twoje dane są u nas bezpieczne, nie przekażemy ich nikomu.

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl